ФОРУМ РЕГЛАМЕНТ ФОРУМА

Форум // Мнение // Обсуждение: Адам Глобус. PLAY.BY. Фотакартачка

Обсуждение: Адам Глобус. PLAY.BY. Фотакартачка

Adam
05.03.2008 // 22:47
black_cat пишет:
Ой, смотрите, как бы Вас не обвили в сомнительных связях с заграницей:)


Каб "Заграніца" была жанчынаю падобнай да маёй жанчы з фатакарткі, далібог адбылася б сумніцельная сувязь.
 
black_cat
05.03.2008 // 17:23
Adam пишет:
Якраз яе кар"ера на сусветным узроўні.

Ой, смотрите, как бы Вас не обвили в сомнительных связях с заграницей:)
На родине-то только один политик мирового уровня. Но таких смелых предположений я себе не позволяю :)
 
Adam
04.03.2008 // 23:17
А.М. пишет:
Быстрее всего это лицо какой ни будь национальности.


Тутэйшай нацыянальнасці )))
 
Adam
04.03.2008 // 23:12
black_cat пишет:
Политическая карьера-то небось не на уровне мировых стандартов, а в последнее время столько интересных женщин в этой области появилось, завидно наверно, годы-то уходят.


Якраз яе кар"ера на сусветным узроўні.
А тое, што ёй ад мяне ўсё яшчэ нешта трэба і так ясна )))
 
black_cat
02.03.2008 // 02:48
Adam пишет:
Нармальнае ў яе было цела, вельмі нават фотагенічна )))

Ну тогда Вы, Адам, извините, тормозите. Как литератор могли бы узнать один из классических сюжетов мировой литературы - сказку про Золушку. Дама оставляет у Вас башмачок (фотографию), о которой периодически напоминает (а когда забирает, то и тогда не дает забыть - потеряла якобы). Значит, ей от Вас что-то надо. Либо большой, но чистой любви, либо самого грубого пиара. Политическая карьера-то небось не на уровне мировых стандартов, а в последнее время столько интересных женщин в этой области появилось, завидно наверно, годы-то уходят.
 
А.М.
01.03.2008 // 17:06
Быстрее всего это лицо какой ни будь национальности.
 
Adam
01.03.2008 // 16:38
black_cat пишет:

26.02.2008 // 23:32

А что, тетенька в юности совсем страшненькой была, что так стесняется своего тела?:)



Нармальнае ў яе было цела, вельмі нават фотагенічна )))
 
Adam
29.02.2008 // 23:13
Za Belarus! пишет:
Вы з 3.Пазняком калі выпівалі?


Адзін раз, на ягонае пяцідзесяцігоддзе. Узяў са спода чарачку гарэлкі, чокнуўся з ім і выпіў )))
 
black_cat
26.02.2008 // 23:32
А что, тетенька в юности совсем страшненькой была, что так стесняется своего тела?:) Да большинство нынешних политикесс приплатили бы за возможность появления в инете такого "компромата". Вон к Тимошенко под юбку залазят с камерой чуть ли не глубже, чем к Шерон Стоун в "Основном инстинкте", Матвиенко в купальнике тоже охотно позирует, а Слиска с ее "давать - не давать" чего стоит. И это в пятьдесят с гаком. Да небось сейчас дамы горько сожалеют, что в свое время не было у них такого вот Адама.
 
Za Belarus!
26.02.2008 // 22:07
Adam пишет:
Якім жа трэба быць наіўным каб не ведаць, што тую Лалабрыджыду фатаграфавалі голай безліч разоў. Я з Лалабрыджыдаю асабіста не пазнаёміўся, а вось мужа яе, таго, які пабудаваў замак каля Гаеты, ведаю. І ў тым замку я пражыў амаль месяц. Вось так, бамбіно... У сваім часопісе жывым абавязкова павешу свой здымак з мужам Джыны; дэрэчы, ён добры і гасцінны чалавек )))


Куды ўжо нам) у мяне не такія глыбокія веды пра парнаграфіку) часы папулярнасці Джыны не застаў па прычыне малалецтва, думаю, што многа не згубіў, у нас па вуліцах столькі Джынаў і Жанаў ходзіць -- лалабрыджыда адпачывае) ізноў-такі, сэксуальна-разняволеныя палітычныя дзеячкі, вобшчэм ёсць з кім пафатаграфавацца і не толькі. А Вы з 3.Пазняком калі выпівалі?
 
Adam
26.02.2008 // 21:30
Za Belarus! пишет:
ДЖЫНУ )

ну, у гісторыю пра ананімную палітычную дзеячку я яшчэ паверу, а пра Джыну Лалабрыджыду расказвайце каму-небудзь іншаму... )


Якім жа трэба быць наіўным каб не ведаць, што тую Лалабрыджыду фатаграфавалі голай безліч разоў. Я з Лалабрыджыдаю асабіста не пазнаёміўся, а вось мужа яе, таго, які пабудаваў замак каля Гаеты, ведаю. І ў тым замку я пражыў амаль месяц. Вось так, бамбіно... У сваім часопісе жывым абавязкова павешу свой здымак з мужам Джыны; дэрэчы, ён добры і гасцінны чалавек )))
 
Дали1
26.02.2008 // 17:15
Джину...
нам осталось совсем ничего. найти беларуский аналог этого имени.:)
 
Za Belarus!
25.02.2008 // 15:31
Adam пишет:
ДЖЫНУ )


ну, у гісторыю пра ананімную палітычную дзеячку я яшчэ паверу, а пра Джыну Лалабрыджыду расказвайце каму-небудзь іншаму... )
 
akbara
24.02.2008 // 22:45
Adam пишет:
Ну і фантазіі...

Это не фантазии. Я просто больше не помню женщин, которые были бы связаны с политикой. Ну разве что Машерова ещё и Абрамова...
 
Adam
24.02.2008 // 22:08
Za Belarus! пишет:
Сп. Глобус выпусціў джына


Не джына, а ДЖЫНУ )
 
Adam
24.02.2008 // 22:03
mata_hari пишет:
Грязнова?

прыдурак лагерны пишет:
Шаўко???


Выбачайце, але гэтых спадарыняў я проста не ведаю... Ці забыўся... Не, адназначна - я іх не ведаю (((
 
Adam
24.02.2008 // 22:01
mata_hari пишет:
Элеонора Езерская ;)


Няўжо Элеанора пайшла ў палітыку? Ня веру!
 
Adam
24.02.2008 // 20:13
akbara пишет:
Неужели Петкевич? :)


Ну і фантазіі...
 
Za Belarus!
24.02.2008 // 19:39
Сп. Глобус выпусціў джына з бутэлькі, і хутка ўсё патаемнае стане агульнавядомым:-) З прад"яўленнем фатакартак ахвяраў(саўдзельніцы ды саўдзельнікаў?) ;-) Мусіць, той здымак, сапраўды, быў нейкім магічным...
 
прыдурак лагерны
24.02.2008 // 18:55
Шаўко???
 
 
 
  • 1
  • 2
Если вы хотите принять участие в обсуждении, вам необходимо авторизоваться или зарегистрироваться.