ФОРУМ РЕГЛАМЕНТ ФОРУМА

Форум // Мнение // Обсуждение: Сяргей Дубавец. СВАБОДА. «Почему не состоялась БНР»

Обсуждение: Сяргей Дубавец. СВАБОДА. «Почему не состоялась БНР»

ZarathustrA
30.03.2009 // 21:16
"На кожны час падбіраліся свае “закіды”. Напрыклад, можна было цэлую доктарскую абараніць “супраць БНР”, упіраючы на тое, што стварылі яе пад нямецкай акупацыяй. Асабліва экспрэсіўна спрацоўвала тады слова “нямецкая”. Але зьмянілася эпоха, зьмяніліся й акцэнты. Пад акупацыяй? Дык незалежнасьць заўсёды й абвяшчаецца пад акупацыяй. Новая краіна паўстае не на пустым месцы."
Независимость под окупацией? Вот это точно как мягкое абсолютно твердое тело. Я как понял именно такой независимости хочет наша опозиция. Чувствую скоро начну пить горькую.
 
@н@рхiстЪ
29.03.2009 // 18:36
katinelis пишет:
Ошібаетесь. Основной тезіс презідента: "я должен остаться у власті". Всё остальное, включая незавісімость Беларусі, всего лішь средство.

---------------
ошибаетесь.....я должен создать династию
 
miss_alenka
27.03.2009 // 15:51
bylo pryemna chytatj, ale jak sausedy - bjazmezhny smutak pa radzime.
 
Белорусский народ
27.03.2009 // 11:15
Недурно
 
Volc
27.03.2009 // 10:48
По-моему, очень не дурно
 
katinelis
26.03.2009 // 16:51
slutskiy пишет:
Кстати, если я не ошибаюсь, независимость Беларуси - основной тезис президента. :)


Ошібаетесь. Основной тезіс презідента: "я должен остаться у власті". Всё остальное, включая незавісімость Беларусі, всего лішь средство.
 
slutskiy
25.03.2009 // 23:51
"Дзень незалежнасьці сваёй краіны адзначаюць як сямейнае і сяброўскае сьвята, а не як нагоду камусьці нешта даказаць ці даказаць адваротнае."

Ну так и не надо что-либо доказывать. Кстати, если я не ошибаюсь, независимость Беларуси - основной тезис президента. :)
 
 
 
  • 1
Если вы хотите принять участие в обсуждении, вам необходимо авторизоваться или зарегистрироваться.