ФОРУМ РЕГЛАМЕНТ ФОРУМА

Форум // Общество // Обсуждение: Почему белорусы жрут абы-что?

Обсуждение: Почему белорусы жрут абы-что?

alexx_bel
23.04.2014 // 17:04
brook пишет:
якімі атрутамі "абдзелвалі"-кансервавалі тыя ж быццам-учора-знятыя-з-яблыні яблыкі

- А ты внучек видел, чтобы я свои яблоки всякой дрянью поливал?
- Нет, дедушка.
- А я поливал!
 
brook
23.04.2014 // 16:48
Дзіўная рэч: калі, дапусцім, купляючы каўбасу я магу пачытаць, якое лайно туды напіхалі, то
якой трасцай, якімі атрутамі "абдзелвалі"-кансервавалі тыя ж быццам-учора-знятыя-з-яблыні яблыкі - не ведае (не кажа) ніхто!
 
brook
23.04.2014 // 16:39
^^^^^
Практический опыт Светланы Кашицкой показывает, что большинство из ее клиентов не выпивает рекомендуемое количество воды (два литра в день)
^^^^^^
Глупства "чысцейшай вады"! Піць ваду калі піць не хочаш - гэта толькі шкода здароў"ю! Тэарэтыкі прыдумалі гэтыя літры адназначна З БАДУНА!

:::::::
вполне реально питаться только тем, что произведено в нашей стране: «У нас есть все необходимые продукты.
::::::::

Так, магчыма, але я тут вельмі моцна хачу сказацць столькі нецэнзурных словаў, КОЛЬКІ БЕЛАРУСКІХ ПРАДУКТАЎ НАШПІГОВАНА УЗМАЦНЯЛЬНІКАМІ СМАКУ і дзесяткамі усялякіх Ё!

Ні Украіна ні Польшча гэтак маніякальна не суюць у прадукты гэтулкі хіміі!

Пару дзён таму у гастраноме мне трапіўся мінскі ХЛЕБ З КАНСЕРВАНТАМІ!! [censored!!]
 
 
 
  • 1
Если вы хотите принять участие в обсуждении, вам необходимо авторизоваться или зарегистрироваться.